.
 
Каталог
Голосование
Какие биопрепараты Вы используете?
полезная информация

Колосові зернові культури традиційно вирощують у нашій країні у великих кількостях. Українська пшениця експортується в усі куточки світу та має прекрасну репутацію як корисний та якісний продукт. Не дивно, що аграрні господарства зацікавлені отримати якомога вищі урожаї зернових, адже це означає економічну вигоду. Проте, на заваді таким планам часто стають різноманітні негативні фактори - бур'яни, грибкові захворювання рослин, шкідливі комахи, гризуни, кліщі тощо. Для боротьби із шкідниками на сьогоднішній день використовуються інсектициди.

Переваги використання Грінфорт ДМ 400

Українська агрохімічна промисловість пропонує застосовувати для захисту від комах препарат Грінфорт ДМ 400, виробництвом якого займається вітчизняна компанія «Украгроком». Він має безліч позитивних сторін, які, безперечно, оцінять спеціалісти:

  1. І за своїм складом, і за якістю є повним аналогом іноземного інсектициду БІ-58. Проте, на відміну від більш відомого конкурента, коштує значно дешевше (завдяки тому, що виробляється у нас). А це означає економію та вигоду.
  2. Окрім того, що даний засіб допомагає контролювати шкідливих комах, він також є ефективним у боротьбі із кліщами – тобто має подвійну дію. Знову ж таки, це вигідно, тому що не потрібно купувати два окремі засоби, якщо можна використати один для подолання комплексу проблем.
  3. Застосовується, окрім зернових, для захисту таких сільськогосподарських культур як зернобобові, хмільники, цукрові буряки, яблуні, виноград.
  4. Володіє контактною дією – при потраплянні на комаху блокує миттєво її діяльність, а згодом призводить до її загибелі. До речі, захищає рослини від повторного зараження шкідниками.
  5. Має тривалий термін захисної дії – від 10 до 15 діб.

Механізм використання Грінфорт ДМ 400

У період цвітіння або вегетації рослин засіб застосовується шляхом проведення обприскування. Можна використовувати будь-яку сучасну техніку. Важливо, щоб під час обробки препаратом температура повітря не була вищою за 25ºС, інакше це може вплинути на ефективність інсектициду. Бажано проводити обробку у вранішні або вечірні часи (можна також у похмуру погоду).

Грінфорт ДМ 400 може бути використаний у бакових сумішах із іншими пестицидами – гербіцидами та фунгіцидами. У будь-якому разі, потрібно проводити тест на сумісність хімічних препаратів.

Дотримання інструкції по використанню та норм дозування - обов'язкова умова ефективного використання Грінфорт ДМ 400.

 

Интернет-магазин "Биопрепараты оптом и в розницу"

Интернет-магазин "Биопрепараты оптом и в розницу"

(067) 911-4327, 044 221-4414
English  Русский 
(пусто)
 
Валюта:
НОВОСТИ

Каталог интернет-магазинов Украины Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru